DamDom manager

generator dokumentów

twój pomocnik w zarządzaniu najmem

DamDom Manager powstał, aby ułatwić naszym klientom proces najmu. Dzięki użyciu naszej aplikacji oszczędzisz sporo czasu, a zarządzenie wszelkimi formalnościami i opłatami stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością. Nasza aplikacja jest niezbędna do sprawnego zarządzania wynajmem, dzięki niej system obsługi najmu jest bezpieczny, łatwy i uporządkowany. DamDom Manager posiada wsparcie specjalistów kancelarii prawnej, jest przejrzyście zaprojektowane, łatwe w obsłudze i umożliwia sterowanie najmem w jednym miejscu i jednym czasie.

7 korzyści korzystania z damdom

Bezpieczeństwo

Wszystkie działania są podejmowane zgodnie z przepisami prawa polskiego – aplikacja posiada wsparcie specjalistów z kancelarii prawnej

Oszczędność pieniędzy

Masz pewność, że płacisz tylko tyle podatku, ile musisz — aplikacja pomaga wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania

Szybsze wpłaty

Rozliczenie najmu będzie przebiegać jeszcze szybciej, dzięki automatycznym powiadomieniom SMS

Wygoda

Wystawianie rachunków oraz rejestracja wpłaty będzie dokumentowana w jednym miejscu, tym samym spełni to obowiązek dokumentacji przychodu

Lepsze planowanie

Dzięki przejrzystości i funkcjonalności aplikacji możesz prognozować i rozliczać zaliczki na media i inne opłaty

Większa wiedza

Korzystając z aplikacji, stale się uczysz oraz zyskujesz doświadczenie, generujesz raporty, które potem mogą przejść szereg analiz

Oszczędność czasu

Nie musisz pamiętać o wszystkim – aplikacja wysyła powiadomienia sms o zaplanowanych zdarzeniach z kalendarza

PRZYDATNE FUNKCJONALNOŚCI

zarządzanie wynajem

Wystawianie rachunków na czas

Aplikacja umożliwia kontrolowanie terminowości rozliczeń z najemcami, rozliczeń kosztów oraz rozliczeń podatkowych. Zyskujemy możliwość wystawienia wstępnie przygotowanych przez DamDom Manager rachunków lub faktur, wgląd oraz stałe monitorowanie terminów płatności i wpłat, oraz prognozowanie zaliczek za media i inne opłaty. Wśród rozliczeń kosztów zyskujemy ewidencjonowanie kosztów mediów oraz innych kosztów związanych z nieruchomością. Możemy również monitorować terminy płatności oraz rejestrować wpłaty z tytułu w/w kosztów.

Rozliczenia podatkowe obejmują wyliczenia kwot zaliczek na podatek dochodowy, niezależnie od formy opodatkowania wybranej przez użytkownika (ryczałt lub zasady ogólne), przypomnienia o terminach oraz rejestrowanie wpłat wyliczonych zaliczek, zarządzanie dokumentami przypisanymi do wynajętej nieruchomości, przypomnienia o kończących się terminach obowiązywania umów oraz archiwizację dokumentacji wygenerowanej w aplikacji.

Zarządzanie wynajmem zgodnie z prawem

Aplikacja DamDom Manager współpracuje z zaufaną kancelarią prawną, która dba o dotrzymaniu wszystkich przepisów prawa wynajmu. Dzięki niej nie musisz posiadać wiedzy z każdej gałęzi prawa, wystarczy Ci do tego jedna aplikacja. Wszelkie prawne wytyczne zostaną zachowane zgodnie z obowiązującymi polskimi przepisami. Dzięki pomocy specjalistów nie popełnisz błędów i unikniesz problemów z organami wymiaru sprawiedliwości.

zarządzanie wynajem

CENNIK

zarządzanie wynajem

System obsługi najmu - CENNIK ABONAMENTOWY

Chcesz najpierw przetestować naszą aplikację DamDom Manager? Świetnie się składa, ponieważ tylko teraz istnieje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego, który obowiązuje aż 60 dni! Po okresie próbnym cena abonamentu to już od 12,41 zł miesięcznie, a w każdym abonamencie znajdują się 3 darmowe powiadomienia SMS.

Po okresie próbnym wybierz własny abonament z darmowymi powiadomieniami SMS lub z pakietem SMS Premium. Pakiet SMS Premium obejmuje 50 sms-ów do każdego zdarzenia w kalendarzu (za jedyne 5 zł).

1-2 umowy

7.90 / miesiąc
 • 3 powiadomienia sms / miesiąc
 • Pełen dostęp do aplikacji
 • Wsparcie techniczne
 • 94.90 zł w skali roku

3-5 umów

8.90 / miesiąc
 • 6 powiadomień sms / miesiąc
 • Pełen dostęp do aplikacji
 • Wsparcie techniczne
 • 106.90 zł w skali roku

6-9 umów

9.90 / miesiąc
 • 10 powiadomień sms / miesiąc
 • Pełen dostęp do aplikacji
 • Wsparcie techniczne
 • 119.90 zł w skali roku

Zacznij korzystać z aplikacji DamDom
i poukładaj swój najem już dziś!